9 300 000 Kč

Číslo položky: 2126
Poslední dražitel: 2582

Rakouští generálové a český Vašek
tuš na papíře, 15 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  21:05:00
Číslo položky: 2122
Poslední dražitel: 2188

Schwaiger Hanuš (1854 - 1912)

Portrét staré ženy
olej na lepence, 45 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PH, datováno 1890
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  20:45:00
Číslo položky: 2101
Poslední dražitel: 2562

Pavlík Václav (1901 - 1966)

kombinovaná technika na kartonu, 50, 5 x 34, 5 cm rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  22:00:00
Číslo položky: 2088
Poslední dražitel: 2476

Podešva František (1893 - 1979)

Narozeninové zátiší
olej na plátně, 50 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  20:45:00
Číslo položky: 2107
Poslední dražitel: 2566

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Stromy
olej na plátně, 64 x 49 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  20:10:00
Číslo položky: 2087
Poslední dražitel: 2482

Minařík Jan B. (1862 - 1937)

V lese
olej na plátně, 48 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  20:05:00
Číslo položky: 2033
Poslední dražitel: 1938

Na kraji lesa
olej na kartonu, 29 x 43 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  21:20:00
Číslo položky: 2031
Poslední dražitel: 2442

Langer Karel (1878 - 1947)

Staré chalupy
olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  21:10:00
Číslo položky: 2038
Poslední dražitel: 2165

olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  21:05:00
Číslo položky: 2034
Poslední dražitel: 2331

Lander Richard (1904 - 1980)

Kotvící parník
tempera na kartonu, 45 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.9.2007  20:45:00