9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 2126
Poslední dražitel: 2582

Rakouští generálové a český Vašek
tuš na papíře, 15 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  21:05:00
Číslo položky: 2123
Poslední dražitel: 2226

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Pod lípou
akvarel, tužka na papíře, 50 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  20:50:00
Číslo položky: 2122
Poslední dražitel: 2188

Schwaiger Hanuš (1854 - 1912)

Portrét staré ženy
olej na lepence, 45 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PH, datováno 1890
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  20:45:00
Číslo položky: 2120
Poslední dražitel: 1941

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Z jiné planety
olej na plátně, 58 x 49 cm, nerámováno, nesignováno, poškozeno, datováno 1935, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  20:35:00
Číslo položky: 2119
Poslední dražitel: 2188

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Stromy v krajině
olej na plátně, 44 x 31 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1950, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  20:30:00
Číslo položky: 2102
Poslední dražitel: 2176

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

U kováře
olej na kartonu, 17 x 25 cm, signováno monogramem H. B. PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.9.2007  20:05:00
Číslo položky: 2101
Poslední dražitel: 2562

Pavlík Václav (1901 - 1966)

kombinovaná technika na kartonu, 50, 5 x 34, 5 cm rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  22:00:00
Číslo položky: 2100
Poslední dražitel: 2458

Kupka Karel (1905 - 1971)

První sníh
olej na kartonu, 36 x 46 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD, 20. – 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  21:50:00
Číslo položky: 2098
Poslední dražitel: 2209

Klöckler Bedřich

Krajina s potokem a stavením
olej na plátně, 28 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  21:25:00
Číslo položky: 2092
Poslední dražitel: 1921

Adámek Ferdinand (1896 - ?)

Labe u Mělníka
olej na plátně, 47 x 77, 5 cm, nerámováno, signováno PD, 20. – 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.9.2007  20:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »