Prometheus - 2. obr. Parnas kombinovaná technika tužky a pastelky, 13 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, návrh na divadelní oponu, signováno PD, datováno 1963
Prometheus - 3. obr. Řecká krajina kombinovaná technika tužky a pastelky, 13 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, návrh na divadelní oponu, signováno PD, datováno 1963