Podzimní nálada olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v dolní části vydřená malba, signováno PD, 1. pol. 20. století
Prodavačky mušlí olej na plátně, 54 x 78, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na 3 místech protržena, restaurováno, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století