Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 6337
Poslední dražitel: 5755

Navrátil Josef Matěj (1798 - 1865)

Starý dub
kvaš na papíře, 26 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba v horní části zkrakelována, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  22:00:00
Číslo položky: 6424
Poslední dražitel: 7700

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6429
Poslední dražitel: 7772

Zimní krajina se stromy
olej na kartonu, 40 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  21:50:00
Číslo položky: 6399
Poslední dražitel: 6993

Benda Jan (1897 - 1967)

Zátiší s fajfkou a džbánem
olej na kartonu, 42 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  21:20:00
Číslo položky: 6404
Poslední dražitel: 7716

Nesignováno

Dívčí akty
olej na plátně, 91 x 71 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6402
Poslední dražitel: 7715

Lokomotivy
olej na sololitu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  21:10:00
Číslo položky: 6398
Poslední dražitel: 7747

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 56 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  21:05:00
Číslo položky: 6401
Poslední dražitel: 7714

olej na kartonu, 35 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6396
Poslední dražitel: 5401

Stojanow C. Pjotr (1887 - ?)

Na honu
olej na plátně, 53 x 79 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  21:00:00
Číslo položky: 6397
Poslední dražitel: 7711

Starý topol u statku
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 97 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »

do květnové aukce 2018