9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 6419
Poslední dražitel: 7756

Černovická Luisa (1903 - 2008)

olej na plátně, 76 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  20:55:00
Číslo položky: 6410
Poslední dražitel: 7722

olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v dolní části vydřená malba, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  20:50:00
Číslo položky: 6411
Poslední dražitel: 6508

Letní nálada
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  20:45:00
Číslo položky: 6423
Poslední dražitel: 6049

Galimberti-Provázková Marie (1880 - 1951)

Kotvící bárky
olej na plátně, 67, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6425
Poslední dražitel: 7644

Borovice u Lužnice
olej na plátně, 53, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6416
Poslední dražitel: 7726

Koupání
olej na plátně, 64 x 83, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  20:40:00
Číslo položky: 6131
Poslední dražitel: 7580

Nečitelně signováno

Prodavačky mušlí
olej na plátně, 54 x 78, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na 3 místech protržena, restaurováno, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  20:35:00
Číslo položky: 6408
Poslední dražitel: 7757

Koledníci
barevná litografie, 29 x 17, 5 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  20:05:00
Číslo položky: 6417
Poslední dražitel: 7695

Koupání
olej na plátně, 110 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  22:25:00
Číslo položky: 6403
Poslední dražitel: 7717

Na Hrombabě
olej na kartonu, 64 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  22:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »