9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 6450
Poslední dražitel: 7800

Zimní podvečer
olej na plátně, 64 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  22:10:00
Číslo položky: 6442
Poslední dražitel: 7786

Od Štěpánovic
olej na kartonu, 40 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  22:00:00
Číslo položky: 6445
Poslední dražitel: 6879

Jáchym Jan (1874 - ?)

Vlčnov
olej na kartonu, 24 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6447
Poslední dražitel: 7797

Schůzka
olej na plátně, 35, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadá, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  21:40:00
Číslo položky: 6451
Poslední dražitel: 7800

Květinový trh v Paříži
olej na plátně, 95 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, pod signaturou přípis "Paříž", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6446
Poslední dražitel: 7797

Nesignováno

Josef a Marie
olej na plátně, 50 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  21:30:00
Číslo položky: 6448
Poslední dražitel: 7506

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Mužský akt s koňmi
olej plátno na kartonu, 48, 5 x 63 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6449
Poslední dražitel: 7738

Rohrhirsch Karl (1875 - 1954)

Poštovní dostavník
olej na sololitu, 30 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, pod signaturou přípis "Mnichov", 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6444
Poslední dražitel: 7537

Eiffelovka
suchá jehla na papíře, 32 x 20 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  21:25:00
Číslo položky: 6453
Poslední dražitel: 5442

Nečitelně signováno

Vojenská přehlídka
olej na plátně, 40 x 55, 5, cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1900
Vyvolávací cena: 10 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »