« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 6457
Poslední dražitel: 7743

Podzim na venkově
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  20:15:00
Číslo položky: 6461
Poslední dražitel: 7807

Nečitelně signováno

Portrét muže s fajfkou
olej na dřevě, 16 x 12 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nečitelně signováno PH, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6454
Poslední dražitel: 7555

Schneiderka Josef (1899 - 1945)

Portrét dívky v kroji
olej na kartonu, 41 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, datováno 1935
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2014  20:00:00
Číslo položky: 6452
Poslední dražitel: 7798

Zima na Sázavě
olej na plátně, 30, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 36 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  22:35:00
Číslo položky: 6433
Poslední dražitel: 7785

Podvečer na počátku března
olej na kartonu, 32 x 22, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno zezadu 1947
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  22:25:00
Číslo položky: 6450
Poslední dražitel: 7800

Zimní podvečer
olej na plátně, 64 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  22:10:00
Číslo položky: 6442
Poslední dražitel: 7786

Od Štěpánovic
olej na kartonu, 40 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  22:00:00
Číslo položky: 6445
Poslední dražitel: 6879

Jáchym Jan (1874 - ?)

Vlčnov
olej na kartonu, 24 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6447
Poslední dražitel: 7797

Schůzka
olej na plátně, 35, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadá, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  21:40:00
Číslo položky: 6451
Poslední dražitel: 7800

Květinový trh v Paříži
olej na plátně, 95 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, pod signaturou přípis "Paříž", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »