9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Číslo položky: 6390
Poslední dražitel: 7497

Capriccio
lept, 49 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním v dolní části, datováno 1991
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:10:00
Číslo položky: 6388
Poslední dražitel: 7705

Kozák Václav (1889 - 1969)

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9

do aukce Červen 2020.