« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 6435
Poslední dražitel: 7529

Svoboda Josef (1901 - ?)

Jarní tání
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  22:00:00
Číslo položky: 6418
Poslední dražitel: 7771

Lesní tůň
olej na kartonu, karton zvlněn, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  21:55:00
Číslo položky: 6430
Poslední dražitel: 7736

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Loučení
olej na plátně, 91 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno na třech místech původně záplatováno, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  21:50:00
Číslo položky: 6422
Poslední dražitel: 7169

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Les
černobílá litografie na papíře, 52, 5 x 40 cm, rámováno, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  21:40:00
Číslo položky: 6414
Poslední dražitel: 7724

Alt Franz (1821 - 1914)

Alpská krajina
olej na plátně, 100 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, rentoláž, dobově restaurováno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  21:30:00
Číslo položky: 6412
Poslední dražitel: 7229

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na kartonu, 41, 5 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1947, 6/7, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  21:25:00
Číslo položky: 6427
Poslední dražitel: 7172

Jarní nálada na Vožicku
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  21:20:00
Číslo položky: 6426
Poslední dražitel: 7540

Krajina pod sněhem
olej na kartonu, 50 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno vzadu na originálním štítku 1950
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  21:10:00
Číslo položky: 4833
Poslední dražitel: 6936

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

olej na plátně, 79 x 63 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  21:05:00
Číslo položky: 6409
Poslední dražitel: 7767

Moře u Opatie
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE