« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 6401
Poslední dražitel: 7714

olej na kartonu, 35 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  21:05:00
Číslo položky: 6396
Poslední dražitel: 5401

Stojanow C. Pjotr (1887 - ?)

Na honu
olej na plátně, 53 x 79 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  21:00:00
Číslo položky: 6400
Poslední dražitel: 7714

Petrovits Ladislaus Eugen (1839 - 1907)

Polní cesta
olej na plátně, 24 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1905
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6392
Poslední dražitel: 7515

Uher Karel (1891 - ?)

Ateliér Josefa Mánesa
olej na plátně, 50 x 66 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:55:00
Číslo položky: 6397
Poslední dražitel: 7711

Starý topol u statku
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 97 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 6389
Poslední dražitel: 7705

olej plátno na kartonu, 28 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:50:00
Číslo položky: 6394
Poslední dražitel: 6776

Motiv z Bítova
olej na kartonu, 33 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6395
Poslední dražitel: 7675

Liška s kořistí
olej na kartonu, 49 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:45:00
Číslo položky: 6393
Poslední dražitel: 7514

Zima na venkově
olej na plátně, 50 x 66 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:25:00
Číslo položky: 6391
Poslední dražitel: 7146

Cesta v polích
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »