9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 6394
Poslední dražitel: 6776

Motiv z Bítova
olej na kartonu, 33 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:50:00
Číslo položky: 6395
Poslední dražitel: 7675

Liška s kořistí
olej na kartonu, 49 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:45:00
Číslo položky: 6393
Poslední dražitel: 7514

Zima na venkově
olej na plátně, 50 x 66 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:25:00
Číslo položky: 6391
Poslední dražitel: 7146

Cesta v polích
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:20:00
Číslo položky: 6390
Poslední dražitel: 7497

Capriccio
lept, 49 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním v dolní části, datováno 1991
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.3.2014  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7