Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 6436
Poslední dražitel: 7792

V kavárně
olej na plátně, 40, 5 cm x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 19 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  20:55:00
Číslo položky: 6438
Poslední dražitel: 7792

Wiesner Richard (1900 - 1972)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 90 x 40 cm, rámováno rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  20:45:00
Číslo položky: 6439
Poslední dražitel: 7550

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 22 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v dolní části překližka prasklá, signováno LD, datováno 1946, 27/11, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6432
Poslední dražitel: 7787

Nesignováno

Portrét dívky v turbanu
olej na plátně, 36 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  20:40:00
Číslo položky: 6437
Poslední dražitel: 7790

Nesignováno

olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  20:30:00
Číslo položky: 6431
Poslední dražitel: 7786

olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  20:15:00
Číslo položky: 6413
Poslední dražitel: 7725

Krajina s říčkou
olej na plátně, 100 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  23:05:00
Číslo položky: 6420
Poslední dražitel: 7773

olej na kartonu, 50, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  23:00:00
Číslo položky: 6421
Poslední dražitel: 7729

Tůň u Vltavy (Kralupy)
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD, zezadu na originálním štítku datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  22:30:00
Číslo položky: 6406
Poslední dražitel: 7685

Thiele F.

Lovení raků
olej na plátně, 80 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2014  22:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »

do květnové aukce 2018