« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 6446
Poslední dražitel: 7797

Nesignováno

Josef a Marie
olej na plátně, 50 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  21:30:00
Číslo položky: 6448
Poslední dražitel: 7506

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Mužský akt s koňmi
olej plátno na kartonu, 48, 5 x 63 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6449
Poslední dražitel: 7738

Rohrhirsch Karl (1875 - 1954)

Poštovní dostavník
olej na sololitu, 30 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, pod signaturou přípis "Mnichov", 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6444
Poslední dražitel: 7537

Tichý František (1886 - 1961)

Eiffelovka
suchá jehla na papíře, 32 x 20 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno DU, datováno 1959
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  21:25:00
Číslo položky: 6453
Poslední dražitel: 5442

Nečitelně signováno

Vojenská přehlídka
olej na plátně, 40 x 55, 5, cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1900
Vyvolávací cena: 10 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 6436
Poslední dražitel: 7792

V kavárně
olej na plátně, 40, 5 cm x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 19 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  20:55:00
Číslo položky: 6443
Poslední dražitel: 6064

Benda Jan (1897 - 1967)

Zátiší s ovocem
olej, písek na plátně, 20 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, sigováno PD, 1, pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6441
Poslední dražitel: 5698

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na sololitu, 23, 5 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  20:50:00
Číslo položky: 6438
Poslední dražitel: 7792

Wiesner Richard (1900 - 1972)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 90 x 40 cm, rámováno rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2014  20:45:00
Číslo položky: 6439
Poslední dražitel: 7550

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 22 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v dolní části překližka prasklá, signováno LD, datováno 1946, 27/11, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »