Krajina s říčkou olej na plátně, 100 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s rybníkem olej na kartonu, 50, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Tůň u Vltavy (Kralupy) olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD, zezadu na originálním štítku datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Po bouři olej na plátně, 72 x 107 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v pravé horní části původně protrženo cca 7 cm, záplatováno, signováno PD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přilož...
Mořské pobřeží olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen