Zimní krajina se stromy olej na kartonu, 40 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s fajfkou a džbánem olej na kartonu, 42 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kytice olej na plátně, 56 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen