Slepé labské rameno olej na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Fécamp olej na kartonu, 33 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD s přípisem, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen