1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 5515
Poslední dražitel: 6528

olej na plátně, 66 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2013  20:20:00
Číslo položky: 5518
Poslední dražitel: 6223

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Ponocný
olej plátno na kartonu, 36 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2013  20:15:00
Číslo položky: 5464
Poslední dražitel: 6777

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Dědáček v kožichu
olej na kartonu, 50 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5516
Poslední dražitel: 5422

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na překližce, 69 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2013  20:10:00
Číslo položky: 5491
Poslední dražitel: 6765

Diblík František X. (1887 - 1955)

Dívka s pomeranči
olej na plátně, 88 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  22:20:00
Číslo položky: 5513
Poslední dražitel: 6406

Jihočeský rybník
olej plátno na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 26 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  22:00:00
Číslo položky: 5508
Poslední dražitel: 6715

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé labské rameno
olej na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  21:50:00
Číslo položky: 5514
Poslední dražitel: 6517

Rozkvetlá louka
olej plátno na kartonu, 40 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5506
Poslední dražitel: 5128

Fécamp
olej na kartonu, 33 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD s přípisem, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 146 500 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 4.3.2013  21:45:00
Číslo položky: 5509
Poslední dražitel: 5703

Nečitelně signováno

Odpoledne v parku
olej na plátně, 68 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE