« 1 2 3 4 5 6 7 8
Číslo položky: 5411
Poslední dražitel: 5804

Hájenka
kvaš na papíře, 33, 5 x 44, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  20:30:00
Číslo položky: 5412
Poslední dražitel: 6379

Venkovský rybník
akvarel, kvaš na papíře fixovaný na kartonu, 41 x 50 cm, rámováno, papír poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  20:25:00
Číslo položky: 5392
Poslední dražitel: 6122

Nečitelně signováno

olej na plátně, 28 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8