« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5402
Poslední dražitel: 6657

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Anděl
reliéf, olovo, cín, zlato, 34, 5 x 35 cm, signováno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  21:15:00
Číslo položky: 5382
Poslední dražitel: 5952

Pohled na Přerov
olej na plátně, 65 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  21:00:00
Číslo položky: 4804
Poslední dražitel: 6146

Horská krajina
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  20:55:00
Číslo položky: 5374
Poslední dražitel: 6129

V chudém kraji Českomoravské Vysočiny
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  20:45:00
Číslo položky: 5372
Poslední dražitel: 6529

olej na kartonu, 23 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  20:35:00
Číslo položky: 5375
Poslední dražitel: 5605

Venkovský dvorek
olej na kartonu, 49 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  20:25:00
Číslo položky: 5370
Poslední dražitel: 5828

Lerch Lev (1856 - 1892)

pastel na papíře, 55 x 45, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  20:10:00
Číslo položky: 5371
Poslední dražitel: 5492

Partie z dalmatského pobřeží
olej na kartonu, 25 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5369
Poslední dražitel: 5601

olej na kartonu, 40 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  20:05:00
Číslo položky: 5367
Poslední dražitel: 5866

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Zastavení
výška 64 cm, patinovaný bronz, signováno ve spodní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  22:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »