Bláhová Psyché olej na plátně, 140 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba chráněna původním sklem, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled na Prahu olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní nálada olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen