« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5398
Poslední dražitel: 6642

Zrání
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  21:45:00
Číslo položky: 5400
Poslední dražitel: 6573

Sklizeň obilí
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  21:35:00
Číslo položky: 5394
Poslední dražitel: 5495

Krajina s močálem
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  21:30:00
Číslo položky: 5401
Poslední dražitel: 6644

Vodník
barevná litografie, výřez pasparty 32 x 41, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1942, 185/500
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5387
Poslední dražitel: 5544

Lesní interiér na podzim
olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  21:15:00
Číslo položky: 5388
Poslední dražitel: 6589

Multrus Josef (1898 - 1957)

Z Benátek
olej na kartonu, 38 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  21:10:00
Číslo položky: 5397
Poslední dražitel: 6595

Nesignováno

Alpská horská krajina před bouří
olej na plátně, 151 x 100 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD nečitelně A.P.?, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  20:55:00
Číslo položky: 5396
Poslední dražitel: 6595

Moře
olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, zažloutlý lak, signováno LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  20:40:00
Číslo položky: 5389
Poslední dražitel: 6646

Jaro na venkově
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno restaurovat malbu, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  20:35:00
Číslo položky: 5391
Poslední dražitel: 6591

olej na kartonu, 36, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »