« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5331
Poslední dražitel: 6431

Lesní říčka
kvaš na kartonu, 44 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  20:50:00
Číslo položky: 5332
Poslední dražitel: 5651

Radošovický rybník
olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rámm mírně poškozen, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  20:45:00
Číslo položky: 5327
Poslední dražitel: 6001

Chaba Karel (1925 - 2009)

Nový svět
pastel na papíře, 57, 5 x 40 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  20:35:00
Číslo položky: 5324
Poslední dražitel: 5337

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Na poduškách
olej na plátně, 40, 5 x 50, 5 cm, nerámováno, malba v levé horní části poškozena, signováno LH, datováno 1940
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  20:20:00
Číslo položky: 5323
Poslední dražitel: 5569

Lokomotivy
olej na plátně, 43 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  20:15:00
Číslo položky: 5321
Poslední dražitel: 5567

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Motiv z Egypta
olej na kartonu, 48 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  20:05:00
Číslo položky: 5322
Poslední dražitel: 5070

Bauch Jan (1898 - 1995)

Ukřižování
kombinovaná technika na papíře, 37 x 26 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1990
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5384
Poslední dražitel: 6586

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

Historický motiv
olej na plátně, 69, 5 x 88 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1884, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  22:00:00
Číslo položky: 5385
Poslední dražitel: 6586

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Na samotě pod Lipnicí
olej na dřevě, 25 x 35 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2012  21:45:00
Číslo položky: 5386
Poslední dražitel: 6588

Lhota Albín (1847–1889)

olej na dřevě, 24 x 34 cm, rámováno, signováno LD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE