Radošovický rybník olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rámm mírně poškozen, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Historický motiv olej na plátně, 69, 5 x 88 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1884, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen