« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5346
Poslední dražitel: 5752

Jaro
olej plátno na kartonu, 28 x 31, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  22:05:00
Číslo položky: 5336
Poslední dražitel: 6539

olej na plátně, 66, 5 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  21:40:00
Číslo položky: 5340
Poslední dražitel: 6601

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Motiv z Říma
olej na kartonu, 23 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem "Roma", okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  21:35:00
Číslo položky: 5333
Poslední dražitel: 5802

Podzim
olej na překližce, 29 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  21:30:00
Číslo položky: 5334
Poslední dražitel: 5577

Vltava u Kralup
olej na plátně, 97 x 63 cm, rámováno, malba mírně poškozena, rentoláž, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5338
Poslední dražitel: 6505

Braunerová Zdenka (1858 - 1934)

olej na plátně, 39 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  21:25:00
Číslo položky: 5339
Poslední dražitel: 6600

Španělka
olej na kartonu, 60, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD s přípisem "Paris"
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5330
Poslední dražitel: 6607

Souboj losa s býkem
kvaš na papíře, 26, 5 x 34, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  21:10:00
Číslo položky: 5335
Poslední dražitel: 5303

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Plachetnice
kombinovaná technika na papíře, 18, 5 x 28 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5326
Poslední dražitel: 5856

U břehu Chrudimky
olej na plátně, 75 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  20:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »