« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5348
Poslední dražitel: 6561

Partie z Rujany - Lohme
olej na lepence, 48 x 66 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, v horní části tužkou popis díla včetně nečitelné signatury, okolo roku 1915
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  20:45:00
Číslo položky: 5355
Poslední dražitel: 6516

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Leden, únor, březen, duben
kombinovaná technika na papíře, 4 obrázky, rozměr jednoho 8 x 11 cm, signováno, datováno 1960
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5356
Poslední dražitel: 4827

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

olej na plátně, 39, 5 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  20:40:00
Číslo položky: 5354
Poslední dražitel: 5526

Září, říjen, listopad, prosinec
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  20:35:00
Číslo položky: 5352
Poslední dražitel: 5290

Nesignováno

Motiv z Francie
olej na plátně, 27 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, rentoláž, nesignováno, konec 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  20:30:00
Číslo položky: 5353
Poslední dražitel: 6633

Malý Václav (1874 - 1935)

Dudák
olej na plátně, 46 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5349
Poslední dražitel: 4629

Molitor Otto (1889 - ?)

Hráči karet
olej na překližce, 70 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  20:25:00
Číslo položky: 5343
Poslední dražitel: 4812

Květen, červen, červenec, srpen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  20:05:00
Číslo položky: 5347
Poslední dražitel: 6558

Polonyi Karol (1894-1946)

Tatry
olej na kartonu, 60 x 79, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5345
Poslední dražitel: 6559

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Přístav v Piranu
olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2012  22:25:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »