« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5365
Poslední dražitel: 6307

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Zastavení
výška 70, 5 cm, cín, zlato, signováno ve spodní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  22:30:00
Číslo položky: 5362
Poslední dražitel: 6619

Holý Miloslav (1897 - 1974)

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  22:15:00
Číslo položky: 5360
Poslední dražitel: 6637

Ponocný
Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  22:00:00
Číslo položky: 5363
Poslední dražitel: 6522

Aeroplanes deperdussin
olej na překližce, 15 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 195 000 Kč
Dosažená cena: 315 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 5366
Poslední dražitel: 5866

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Na zahradu
výška 55, 5 cm, cín, zlato, signováno ve spodní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5364
Poslední dražitel: 6572

Les pod sněhem
olej na plátně, 100 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  21:35:00
Číslo položky: 5359
Poslední dražitel: 6555

Tůňka
olej na plátně, 40 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, okolo roku 1910, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 49 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  21:30:00
Číslo položky: 5361
Poslední dražitel: 5484

Holan Karel (1893 - 1953)

olej na kartonu, 34 x 24 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  21:20:00
Číslo položky: 5358
Poslední dražitel: 6555

Jakub František (1875 - 1940)

Kartářka
olej na plátně, 124, 5 x 100, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zezadu záplatováno, signováno PD, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  20:55:00
Číslo položky: 5357
Poslední dražitel: 6567

Venkovský námět
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012  20:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »