1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5272
Poslední dražitel: 6539

Krcal J.

Lesní tůňka
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  22:40:00
Číslo položky: 5277
Poslední dražitel: 6541

Krcal J.

Podvečerní nálada
olej na plátně, 39, 5 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  22:10:00
Číslo položky: 5379
Poslední dražitel: 6628

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Bláhová Psyché
olej na plátně, 140 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba chráněna původním sklem, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 350 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  22:00:00
Číslo položky: 5381
Poslední dražitel: 6656

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  21:50:00
Číslo položky: 5408
Poslední dražitel: 6627

olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD s přípisem, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  21:40:00
Číslo položky: 5376
Poslední dražitel: 6568

Rybáři na Žluté řece
olej na překližce, 80 x 100 cm, rámováno, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 88 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  21:35:00
Číslo položky: 5378
Poslední dražitel: 5968

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Klíčnice
reliéf, olovo, cín, zlato, 61, 5 x 15 cm, signováno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  21:25:00
Číslo položky: 5406
Poslední dražitel: 5363

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Krajina s močálem
olej na překližce, 62 x 99 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  21:20:00
Číslo položky: 5377
Poslední dražitel: 5967

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Klíčnice
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2012  21:15:00
Číslo položky: 5403
Poslední dražitel: 5985

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Zlatovláska
reliéf, olovo, cín, zlato, 20 x 16, 5, signováno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE