« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Číslo položky: 5037
Poslední dražitel: 6003

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Hříbata z Nových Dvorů
olej na překližce, 69 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, datováno 1941
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  20:45:00
Číslo položky: 5080
Poslední dražitel: 4856

Husáriková Jindra (* 1931)

Při boji
tempera na papíře, 19, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  20:40:00
Číslo položky: 5072
Poslední dražitel: 6021

Nečitelně signováno

Podmoskevské krasavice
olej na plátně, 65 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  20:35:00
Číslo položky: 5053
Poslední dražitel: 6329

Kupky sena
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5059
Poslední dražitel: 6356

Nesignováno

olej na dřevě, 53 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE