9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5196
Poslední dražitel: 6449

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 68 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  21:30:00
Číslo položky: 5176
Poslední dražitel: 6388

Jaro na Bečvě
olej na kartonu, 25 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  21:20:00
Číslo položky: 5154
Poslední dražitel: 6081

Simon Jan (1883 - 1925)

Slovensko - Báňská Bystrica
olej na kartonu, 5, 5 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  20:55:00
Číslo položky: 5170
Poslední dražitel: 5159

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Lesní cesta
olej na plátně, 70 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5169
Poslední dražitel: 6431

Sedící chlapec
olej na kartonu, 80 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  20:45:00
Číslo položky: 5164
Poslední dražitel: 6428

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  20:35:00
Číslo položky: 5155
Poslední dražitel: 5963

Simon Jan (1883 - 1925)

Koně
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  20:30:00
Číslo položky: 5165
Poslední dražitel: 5155

Kytice šeříků
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  20:25:00
Číslo položky: 5160
Poslední dražitel: 6425

Schusser Josef (1864 - 1941)

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 99 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  22:00:00
Číslo položky: 5152
Poslední dražitel: 6420

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Chrám sv. Mikuláše v zimě
olej na kartonu, 68 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »