Zátiší se zeleninou olej na plátně, 25 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno restaurovat, signováno LH, datováno 24. 12. 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Staré chalupy olej plátno na kartonu, 90 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Louka za Náchodem olej na kartonu, 66 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen