Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5161
Poslední dražitel: 5177

Čertovka
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:55:00
Číslo položky: 5149
Poslední dražitel: 5169

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:45:00
Číslo položky: 5158
Poslední dražitel: 5150

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Tamburica
olej na kartonu, 53, 5 x 45, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:40:00
Číslo položky: 5148
Poslední dražitel: 6418

Bažant
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 35 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:35:00
Číslo položky: 5153
Poslední dražitel: 6246

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Cesta do stráně
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:25:00
Číslo položky: 5146
Poslední dražitel: 6138

Jaro na venkově
olej na plátně, 70 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:15:00
Číslo položky: 5150
Poslední dražitel: 6424

Don Quijote
olej na plátně, 53, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:10:00
Číslo položky: 5142
Poslední dražitel: 6412

Medvecká Mária (1914 - 1986)

Leden - studie k obrazu
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  20:45:00
Číslo položky: 5143
Poslední dražitel: 6412

Medvecká Mária (1914 - 1986)

Dřevěná dědina
olej na plátně, 19 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  20:40:00
Číslo položky: 5141
Poslední dražitel: 6136

Betlém
tužka, pastelka na papíře, 8, 5 x 13 cm, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »