9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 5155
Poslední dražitel: 5963

Simon Jan (1883 - 1925)

Koně
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  20:30:00
Číslo položky: 5165
Poslední dražitel: 5155

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Kytice šeříků
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  20:25:00
Číslo položky: 5163
Poslední dražitel: 5153

Zátiší s květinami, jablky a vínem
olej plátno na kartonu, 48 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno monogramem M. Š. LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  20:20:00
Číslo položky: 5162
Poslední dražitel: 5153

olej na kartonu, 29, 5 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  20:10:00
Číslo položky: 5160
Poslední dražitel: 6425

Schusser Josef (1864 - 1941)

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 99 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  22:00:00
Číslo položky: 5152
Poslední dražitel: 6420

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Chrám sv. Mikuláše v zimě
olej na kartonu, 68 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:55:00
Číslo položky: 5161
Poslední dražitel: 5177

Čertovka
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5149
Poslední dražitel: 5169

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:45:00
Číslo položky: 5158
Poslední dražitel: 5150

Tamburica
olej na kartonu, 53, 5 x 45, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:40:00
Číslo položky: 5148
Poslední dražitel: 6418

Bažant
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 35 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

do aukce Červen 2020.