Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 5131
Poslední dražitel: 6405

Koroptve
olej na kartonu, 48 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  21:30:00
Číslo položky: 5122
Poslední dražitel: 5504

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Květen v polích
kvaš na papíře, 37 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1933, dílo obsaženo v monografii z roku 1972, nakladatelství Kruh
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  21:25:00
Číslo položky: 5127
Poslední dražitel: 5392

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Lesní cesta
olej plátno na kartonu, 60 x 42 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5129
Poslední dražitel: 6403

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Zátiší se zeleninou
olej na plátně, 25 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno restaurovat, signováno LH, datováno 24. 12. 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5128
Poslední dražitel: 5393

Veglie
olej na kartonu, 35, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  21:15:00
Číslo položky: 5116
Poslední dražitel: 6394

Staré chalupy
olej plátno na kartonu, 90 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  20:50:00
Číslo položky: 5124
Poslední dražitel: 6054

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zámek v Troji
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  20:20:00
Číslo položky: 5126
Poslední dražitel: 6377

olej na plátně, 40, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5125
Poslední dražitel: 6061

Krajina s chalupou
olej plátno na kartonu, 37, 5 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  20:10:00
Číslo položky: 5123
Poslední dražitel: 6399

Hlava Vratislav (1874 - 1955)

Políčko pod strání
olej na kartonu, 71, 5 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »