« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 5147
Poslední dražitel: 6128

Svoboda Josef (1901 - ?)

Lesní potok
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  21:55:00
Číslo položky: 5138
Poslední dražitel: 4967

Na stráni
olej na plátně, 99 x 160 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  21:45:00
Číslo položky: 5139
Poslední dražitel: 6410

Mrazivé ráno
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5115
Poslední dražitel: 6399

Holčička z Gerony
kvaš na papíře, 41 x 51 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1980
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  21:35:00
Číslo položky: 5132
Poslední dražitel: 6406

Venkovský statek
olej na plátně, 67 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5121
Poslední dražitel: 6399

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Zátiší se džbánem a ovocem
olej na plátně, 40, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  21:30:00
Číslo položky: 4969
Poslední dražitel: 6248

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Russia restituenda
barevná litografie, 79, 5 x 47 cm, nerámováno, volně loženo, papír po okrajích místy mírně poškozen, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5131
Poslední dražitel: 6405

Koroptve
olej na kartonu, 48 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5122
Poslední dražitel: 5504

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Květen v polích
kvaš na papíře, 37 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1933, dílo obsaženo v monografii z roku 1972, nakladatelství Kruh
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  21:25:00
Číslo položky: 5127
Poslední dražitel: 5392

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Lesní cesta
olej plátno na kartonu, 60 x 42 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »