« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 5153
Poslední dražitel: 6246

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Cesta do stráně
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:25:00
Číslo položky: 5146
Poslední dražitel: 6138

Jaro na venkově
olej na plátně, 70 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:15:00
Číslo položky: 5150
Poslední dražitel: 6424

Don Quijote
olej na plátně, 53, 5 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  21:10:00
Číslo položky: 5142
Poslední dražitel: 6412

Medvecká Mária (1914 - 1986)

Leden - studie k obrazu
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  20:45:00
Číslo položky: 5143
Poslední dražitel: 6412

Medvecká Mária (1914 - 1986)

Dřevěná dědina
olej na plátně, 19 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  20:40:00
Číslo položky: 5141
Poslední dražitel: 6136

Betlém
tužka, pastelka na papíře, 8, 5 x 13 cm, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  20:20:00
Číslo položky: 5133
Poslední dražitel: 5432

Sucharda Stanislav (1866 - 1916)

Sv. Václav
plastika, bronz, výška 33 cm, poškozeno, signováno na soklu s věnováním, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  20:15:00
Číslo položky: 5136
Poslední dražitel: 5373

Kubíček Leopold (1887 - 1974)

Loučení
plastika, sádra, výška 28 cm, mírně poškozeno, signováno zespod, datováno 1924
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2012  20:10:00
Číslo položky: 5119
Poslední dražitel: 5966

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Gibraltar
olej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  22:00:00
Číslo položky: 5120
Poslední dražitel: 5299

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Labská tůň
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2012  21:55:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE