« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 5093
Poslední dražitel: 6060

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Karmelitská ulice
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012  20:35:00
Číslo položky: 5086
Poslední dražitel: 6373

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012  20:25:00
Číslo položky: 5095
Poslední dražitel: 6235

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Aviatik
kombinovaná technika, pryskyřice, 42 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012  20:20:00
Číslo položky: 5085
Poslední dražitel: 6359

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 70 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 74 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  22:00:00
Číslo položky: 5090
Poslední dražitel: 4828

Pelc Antonín (1895 - 1967)

Zahradník
olej na plátně, 120 x 68, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  21:55:00
Číslo položky: 5088
Poslední dražitel: 4831

Musatov Grigorij ?

Hra v karty
olej na plátně, 56 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  21:40:00
Číslo položky: 5078
Poslední dražitel: 6080

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  21:30:00
Číslo položky: 5081
Poslední dražitel: 6369

Jaro na venkově
olej na plátně, 84, 5 x 124 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  21:25:00
Číslo položky: 5074
Poslední dražitel: 5187

Podzimní den
kvaš na papíře, 43, 5 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2012  21:10:00
Číslo položky: 5030
Poslední dražitel: 6343

Pytlák
olej na překližce, 49, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »