Pohled na Pražský hrad olej na plátně, 70 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zahradník olej na plátně, 120 x 68, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jaro na venkově olej na plátně, 84, 5 x 124 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pytlák olej na překližce, 49, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen