« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 5107
Poslední dražitel: 6388

Pražské střechy
olej na kartonu, 50, 5 x 59, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1911 ?
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012  21:30:00
Číslo položky: 5112
Poslední dražitel: 4948

Mansfeld Josef (1819 - 1894)

Zátiší s vínem a rybou
olej na dřevě, 26 x 31, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, datováno 1889
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012  21:25:00
Číslo položky: 5099
Poslední dražitel: 6381

Lhota Albín (1847–1889)

Bezděz
olej na plátně, 34, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 25 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012  21:15:00
Číslo položky: 5103
Poslední dražitel: 6385

Kozák Václav (1889 - 1969)

Podzim ve Stromovce
olej na kartonu, 70 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5101
Poslední dražitel: 5781

olej na kartonu, 24 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012  21:05:00
Číslo položky: 4888
Poslední dražitel: 5744

olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5092
Poslední dražitel: 6360

Květ magnolie
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012  21:00:00
Číslo položky: 5104
Poslední dražitel: 6386

Kozák Václav (1889 - 1969)

Chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5100
Poslední dražitel: 6383

Jarní nálada
olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2012  20:50:00
Číslo položky: 5105
Poslední dražitel: 6387

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Portrét starce
olej na sololitu, 69 x 54, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »