1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 5201
Poslední dražitel: 5180

Teige Karel (1900 - 1951)

Městečko
akvarel na papíře, 27 x 17, 5 cm, nerámováno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2012  21:15:00
Číslo položky: 5193
Poslední dražitel: 6448

Ellminger Ignaz (1843 - 1894)

Koňský povoz
olej na dřevě, 26 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2012  21:10:00
Číslo položky: 5199
Poslední dražitel: 6452

Škrabánek František (1901 - 1971)

Zima u Šmolova
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2012  21:05:00
Číslo položky: 5190
Poslední dražitel: 4714

Chaba Karel (1925 - 2009)

Kostel sv. Tomáše
pastel na papíře, 57, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2012  20:50:00
Číslo položky: 5192
Poslední dražitel: 6449

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Pohled na kostel sv. Mikuláše
olej na plátně, 65, 5 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2012  20:45:00
Číslo položky: 5184
Poslední dražitel: 6442

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Pohled na Hradčany
akvarel na papíře, 27 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2012  20:40:00
Číslo položky: 5182
Poslední dražitel: 6441

Předjaří na venkově
tempera, kvaš na papíře, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2012  20:05:00
Číslo položky: 5188
Poslední dražitel: 6367

Na Františku
olej na kartonu, 33, 5 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 29 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  22:30:00
Číslo položky: 5189
Poslední dražitel: 4706

Farní kostel sv. Václava v Tovačově
olej na kartonu, 32 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  21:50:00
Číslo položky: 5191
Poslední dražitel: 6454

Hallegger Kurt (1901 - 1963)

Výhled do krajiny
olej na plátně, 65 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2012  21:35:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »