« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4529
Poslední dražitel: 4407

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Znamení zvěrokruhu
suchá jehla, 18, 5 x 27, 5 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 91/200, signováno PD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  20:00:00
Číslo položky: 4527
Poslední dražitel: 5711

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  21:55:00
Číslo položky: 4526
Poslední dražitel: 5735

Jelen na pastvě
olej na překližce, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  21:50:00
Číslo položky: 4519
Poslední dražitel: 5737

Předjaří nad Hážovicemi
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  21:45:00
Číslo položky: 4524
Poslední dražitel: 5124

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Toaleta
olej na překližce, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  21:40:00
Číslo položky: 4520
Poslední dražitel: 5561

U mlýna na Sázavě
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  21:30:00
Číslo položky: 4522
Poslední dražitel: 4649

Podzim na vsi
olej na kartonu, 24 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4517
Poslední dražitel: 5747

Javůrek Karel (1815 - 1909)

Námluvy u dvora
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1867, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  21:10:00
Číslo položky: 4515
Poslední dražitel: 4693

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  21:05:00
Číslo položky: 4514
Poslední dražitel: 5644

olej na plátně, 28 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  21:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »