Když kvetou lípy olej na plátně, 46, 5 x 58 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Nerudova ulice v zimě olej na plátně, 76, 5 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
K jaru v Kameničkách olej na plátně, 62 x 84 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní krajina olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní krajina na Vysočině olej na plátně, 55 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina před bouří olej na plátně, 112 x 112 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen