« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4481
Poslední dražitel: 5711

Les
olej na lepence, 27 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  21:20:00
Číslo položky: 4474
Poslední dražitel: 5210

olej na plátně, 55, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  20:55:00
Číslo položky: 4470
Poslední dražitel: 4066

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Letní kytice
olej na kartonu, 84 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1964
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  20:30:00
Číslo položky: 4467
Poslední dražitel: 5702

Chramosta Cyril (1908 - 1990)

Sváteční den
kombinovaná technika na kartonu, 62 x 88 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  20:20:00
Číslo položky: 4468
Poslední dražitel: 5049

Hudeček František (1909 - 1990)

Noční chodec
tuš na papíře, 29, 5 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4466
Poslední dražitel: 5679

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Růže
olej na kartonu, 70 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  20:10:00
Číslo položky: 4465
Poslední dražitel: 4461

Nečitelně signováno

Jezdci
olej na dřevě, 21 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  20:05:00
Číslo položky: 4366
Poslední dražitel: 4322

olej na kartonu, 21, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2011  21:05:00
Číslo položky: 4452
Poslední dražitel: 5683

Dědina Jan (1870 - 1955)

Portrét dámy
akvarel, tužka na papíře, 45 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2011  21:00:00
Číslo položky: 4443
Poslední dražitel: 4989

olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2011  20:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »