« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4546
Poslední dražitel: 5300

Úvoz
olej na plátně, 75 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 84 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  21:40:00
Číslo položky: 4544
Poslední dražitel: 4277

Malý Václav (1874 - 1935)

Modlitba u Božích muk
olej na plátně, 110 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  21:35:00
Číslo položky: 4543
Poslední dražitel: 5664

Svoboda Josef (1901 - ?)

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  21:30:00
Číslo položky: 4538
Poslední dražitel: 5134

olej na kartonu, 48, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  21:05:00
Číslo položky: 4539
Poslední dražitel: 5559

Kozákov (z Lomnicka)
olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  20:55:00
Číslo položky: 4537
Poslední dražitel: 5635

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Polní cesta
olej na kartonu, 24, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  20:40:00
Číslo položky: 4536
Poslední dražitel: 5758

Šedivá Emanuela (1880 - ?)

Zátiší s pomeranči
olej na plátně, 65 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  20:35:00
Číslo položky: 4533
Poslední dražitel: 5759

Malý Václav (1874 - 1935)

U sv. Vavřinečka
olej na kartonu, 24, 5 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  20:30:00
Číslo položky: 4535
Poslední dražitel: 5723

Uher Karel (1891 - ?)

Chalupa v létě
olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4531
Poslední dražitel: 5655

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Větrný mlýn v Korenci
barevná litografie, 30 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 418/500, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »