« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4169
Poslední dražitel: 5445

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Když kvetou lípy
olej na plátně, 46, 5 x 58 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  21:00:00
Číslo položky: 4516
Poslední dražitel: 5729

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  20:50:00
Číslo položky: 4513
Poslední dražitel: 5067

Břízy
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  20:45:00
Číslo položky: 4227
Poslední dražitel: 4737

Multrus Josef (1898 - 1957)

Nerudova ulice v zimě
olej na plátně, 76, 5 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3426
Poslední dražitel: 4538

Nesignováno

Pierot
olej na plátně, 53 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  20:20:00
Číslo položky: 4239
Poslední dražitel: 5563

Ramberg

Křižník
olej na kartonu, 63 x 47, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1905
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2011  20:05:00
Číslo položky: 4510
Poslední dražitel: 5727

K jaru v Kameničkách
olej na plátně, 62 x 84 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1948, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  22:40:00
Číslo položky: 4347
Poslední dražitel: 5611

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  22:10:00
Číslo položky: 4508
Poslední dražitel: 5719

Letní krajina na Vysočině
olej na plátně, 55 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  21:55:00
Číslo položky: 4501
Poslední dražitel: 5557

Krajina před bouří
olej na plátně, 112 x 112 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 185 000 Kč
Dosažená cena: 290 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  21:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE