« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4488
Poslední dražitel: 5146

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 23 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  20:30:00
Číslo položky: 4493
Poslední dražitel: 4463

Šafařík Jan (1886 - 1915)

Paříž
akvarel na papíře, 34, 5 x 43, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  20:15:00
Číslo položky: 4490
Poslední dražitel: 5623

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Na pláži
akvarel na papíře, 11 x 22, 5 cm, nerámováno, signováno LD, LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  20:10:00
Číslo položky: 4491
Poslední dražitel: 5610

Ovocné zátiší
barevná litografie, 32, 5 x 40, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 050 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  20:00:00
Číslo položky: 4496
Poslední dražitel: 4482

Medek Mikuláš (1926 - 1974)

Sklenice plná nepokoje VI
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 490 000 Kč
Dosažená cena: 500 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  22:00:00
Číslo položky: 4489
Poslední dražitel: 5536

Březina Václav (1862 - 1906)

Vrby u řeky
olej na kartonu, 20 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 73 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  21:55:00
Číslo položky: 2791
Poslední dražitel: 4832

Nesignováno

olej na plátně, 72 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  21:45:00
Číslo položky: 4476
Poslední dražitel: 4358

Letní krajina s rybníkem
olej na plátně, 70 x 79, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  21:35:00
Číslo položky: 4480
Poslední dražitel: 5008

Boháček Karel (1886 - 1928)

olej na kartonu, 28 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2011  21:30:00
Číslo položky: 4482
Poslední dražitel: 4592

Rybník Švarcenberg
olej na plátně, 37 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »