« 1 2 3 4 5 6 7 8
Číslo položky: 4448
Poslední dražitel: 4993

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 25, 5 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2011  20:40:00
Číslo položky: 4445
Poslední dražitel: 5533

Holý M.

Letní kytice
olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2011  20:25:00
Číslo položky: 4441
Poslední dražitel: 5570

Chalupa v zimě
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2011  20:05:00
Číslo položky: 4440
Poslední dražitel: 5666

olej na kartonu, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.9.2011  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8