« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4429
Poslední dražitel: 5693

Podzimní nálada v lese
olej na plátně, 59, 5 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  21:40:00
Číslo položky: 4509
Poslední dražitel: 5077

Podvečerní krajina
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  21:35:00
Číslo položky: 4505
Poslední dražitel: 5725

Mokřada
tempera na kartonu, 50 x 66 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  21:30:00
Číslo položky: 4507
Poslední dražitel: 5715

Koník
výška 21, 5 cm, modurit, drát, nesignováno, z pozůstalosti po paní Marii Slancové
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  21:25:00
Číslo položky: 4499
Poslední dražitel: 5071

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Auto
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1909, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  21:20:00
Číslo položky: 4502
Poslední dražitel: 5724

Benda Břetislav (1897 - 1983)

výška 27 cm, bronz, dřevěný podstavec, mírně poškozeno, signováno ve spodní části B. Benda, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4504
Poslední dražitel: 5059

olej na kartonu, 26 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  21:15:00
Číslo položky: 4503
Poslední dražitel: 5557

Hudeček Jiří (1910 - 1971)

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  21:05:00
Číslo položky: 4498
Poslední dražitel: 5227

Lokomotivy
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  20:40:00
Číslo položky: 4497
Poslední dražitel: 5706

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2011  20:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »