1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 4361
Poslední dražitel: 5550

Filla Emil ?

Zátiší s karafou a číšemi
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.6.2011  21:00:00
Číslo položky: 4284
Poslední dražitel: 4365

Nesignováno

Srnky
olej na plátně, 77 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.6.2011  20:55:00
Číslo položky: 4405
Poslední dražitel: 5120

Krajina před bouří na Vožicku
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.6.2011  20:50:00
Číslo položky: 4400
Poslední dražitel: 3916

pastel na papíře, 43 x 33 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1909
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.6.2011  20:40:00
Číslo položky: 4363
Poslední dražitel: 5556

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.6.2011  20:15:00
Číslo položky: 4373
Poslední dražitel: 5522

Lesní cesta v zimě
olej plátno na kartonu, 39 x 29, 5 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.6.2011  20:05:00
Číslo položky: 4300
Poslední dražitel: 5110

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 95 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  22:00:00
Číslo položky: 4195
Poslední dražitel: 5165

Bauch Jan (1898 - 1995)

olej na plátně, 59 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  21:50:00
Číslo položky: 4350
Poslední dražitel: 5597

Procházka Antonín (1882 - 1945)

Jezdci na koních
pastel na papíře, 35 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  21:45:00
Číslo položky: 4354
Poslední dražitel: 4664

Dubový les
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zaskleno, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  21:40:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »