« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 4253
Poslední dražitel: 5495

Zámecký park v Kvasinách
olej na kartonu, 39, 5 x 29 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  20:15:00
Číslo položky: 4356
Poslední dražitel: 5365

Strnad Josef (1889 - 1952)

Žena s šátkem
olej na kartonu, 60 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  20:00:00
Číslo položky: 4353
Poslední dražitel: 5563

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 65 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 87 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  21:40:00
Číslo položky: 4351
Poslední dražitel: 4073

olej na plátně, 98 x 125 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  21:30:00
Číslo položky: 4346
Poslední dražitel: 5564

Wiesner Richard (1900 - 1972)

Zátiší I
olej, tempera na plátně, 97 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  21:05:00
Číslo položky: 4240
Poslední dražitel: 4712

olej na překližce, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  20:50:00
Číslo položky: 4343
Poslední dražitel: 5467

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na plátně, 40 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  20:30:00
Číslo položky: 4341
Poslední dražitel: 4765

Anděl
suchá jehla, 22, 5 x 14, 5 cm, zaskleno, pasparta, signováno PD, 42/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  20:20:00
Číslo položky: 4342
Poslední dražitel: 5557

olej na kartonu, 70 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4340
Poslední dražitel: 4080

Lesní krajina u mlýna
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »