9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4372
Poslední dražitel: 5582

Zimní podvečer
olej na lepence, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  22:20:00
Číslo položky: 4367
Poslední dražitel: 4382

O žních
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  21:25:00
Číslo položky: 4365
Poslední dražitel: 5570

Konec léta
olej na plátně, 95 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  21:15:00
Číslo položky: 4364
Poslední dražitel: 4549

Nečitelně signováno

Jaderské pobřeží
olej na plátně, 47 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  21:05:00
Číslo položky: 4362
Poslední dražitel: 5492

Alej u zámku v Kvasinách
olej na kartonu, 39 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  20:45:00
Číslo položky: 4359
Poslední dražitel: 5575

Jihočeský rybník
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu malba lesního zátiší, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  20:30:00
Číslo položky: 4253
Poslední dražitel: 5495

Zámecký park v Kvasinách
olej na kartonu, 39, 5 x 29 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  20:15:00
Číslo položky: 4356
Poslední dražitel: 5365

Strnad Josef (1889 - 1952)

Žena s šátkem
olej na kartonu, 60 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2011  20:00:00
Číslo položky: 4353
Poslední dražitel: 5563

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 65 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 87 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  21:40:00
Číslo položky: 4351
Poslední dražitel: 4073

olej na plátně, 98 x 125 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  21:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »