9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4415
Poslední dražitel: 4747

Hudeček Stanislav (1872 - 1947)

Letní nálada u rybníka
olej na plátně, 70 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:35:00
Číslo položky: 4412
Poslední dražitel: 4418

Bachrach - Barée Emmanuel (1863 - 1943)

V interiéru
olej na dřevě, 35 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:30:00
Číslo položky: 4408
Poslední dražitel: 5146

Monogram

olej na plátně, 59 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1940, signováno PD monogramem T. Š.?, zezadu razítko z výstavy v Mánesu v roce 1942
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:10:00
Číslo položky: 4407
Poslední dražitel: 5581

Škrabánek František (1901 - 1971)

Zima
olej na kartonu, 30, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:05:00
Číslo položky: 4402
Poslední dražitel: 5422

Noční krajina
olej na kartonu, 38 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  22:35:00
Číslo položky: 2479
Poslední dražitel: 3984

Lesní cesta
olej na plátně, 50 x 60 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1972, zezadu věnování
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:55:00
Číslo položky: 4404
Poslední dražitel: 5605

Ilustrace
akvarel, tuš na papíře, 33 x 15 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:50:00
Číslo položky: 4401
Poslední dražitel: 4579

Pelc Antonín (1895 - 1967)

Casablanca
kombinovaná technika na papíře, 40 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:40:00
Číslo položky: 4398
Poslední dražitel: 4812

Triptich
tuš, běloba na papíře, á 13 x 8 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:20:00
Číslo položky: 4399
Poslední dražitel: 4112

Nesignováno

Dívčí poloakt
olej na dřevě, 32 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »