« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 4416
Poslední dražitel: 4590

Liesler Josef (1912 - 2005)

olej na kartonu, 57, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:40:00
Číslo položky: 4415
Poslední dražitel: 4747

Hudeček Stanislav (1872 - 1947)

Letní nálada u rybníka
olej na plátně, 70 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:35:00
Číslo položky: 4412
Poslední dražitel: 4418

Bachrach - Barée Emmanuel (1863 - 1943)

V interiéru
olej na dřevě, 35 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:30:00
Číslo položky: 4406
Poslední dražitel: 5617

Liesler Josef (1912 - 2005)

Žena s květy ve vlasech
barevná litografie, 48 x 37 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, 11/100, datováno 1977
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:15:00
Číslo položky: 4409
Poslední dražitel: 5583

Liesler Josef (1912 - 2005)

Amor a Psyché
barevný lept, 32, 5 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4408
Poslední dražitel: 5146

Monogram

olej na plátně, 59 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1940, signováno PD monogramem T. Š.?, zezadu razítko z výstavy v Mánesu v roce 1942
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:10:00
Číslo položky: 4407
Poslední dražitel: 5581

Škrabánek František (1901 - 1971)

Zima
olej na kartonu, 30, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:05:00
Číslo položky: 4402
Poslední dražitel: 5422

Noční krajina
olej na kartonu, 38 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  22:35:00
Číslo položky: 2479
Poslední dražitel: 3984

Lesní cesta
olej na plátně, 50 x 60 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1972, zezadu věnování
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:55:00
Číslo položky: 4404
Poslední dražitel: 5605

Ilustrace
akvarel, tuš na papíře, 33 x 15 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE