9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 4401
Poslední dražitel: 4579

Pelc Antonín (1895 - 1967)

Casablanca
kombinovaná technika na papíře, 40 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:40:00
Číslo položky: 4398
Poslední dražitel: 4812

Triptich
tuš, běloba na papíře, á 13 x 8 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:20:00
Číslo položky: 4399
Poslední dražitel: 4112

Nesignováno

Dívčí poloakt
olej na dřevě, 32 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4397
Poslední dražitel: 5122

Uprka Joža (1861 - 1940)

Portrét dívky v kroji
akvarel na papíře, 37, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:15:00
Číslo položky: 4387
Poslední dražitel: 5407

olej na kartonu, 43 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:00:00
Číslo položky: 4395
Poslední dražitel: 4644

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  20:55:00
Číslo položky: 2647
Poslední dražitel: 3934

Dvě klepny
akvarel, tuš na papíře, 15 x 9, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  20:35:00
Číslo položky: 3902
Poslední dražitel: 4423

Bretaň
olej plátno na kartonu, 15 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století, zezadu štítek z výstavy z roku 1939
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  20:25:00
Číslo položky: 4396
Poslední dražitel: 4807

Vysoká škola III
suchá jehla, 41, 5 x 32, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno UD, 22/300, datováno 1947
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  21:55:00
Číslo položky: 4393
Poslední dražitel: 4805

Vodník
barevná litografie, 31, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 442/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  21:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »