9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4397
Poslední dražitel: 5122

Uprka Joža (1861 - 1940)

Portrét dívky v kroji
akvarel na papíře, 37, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:15:00
Číslo položky: 4387
Poslední dražitel: 5407

olej na kartonu, 43 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  21:00:00
Číslo položky: 4395
Poslední dražitel: 4644

Krajina s chalupou
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  20:55:00
Číslo položky: 2647
Poslední dražitel: 3934

Dvě klepny
akvarel, tuš na papíře, 15 x 9, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.6.2011  20:35:00
Číslo položky: 4396
Poslední dražitel: 4807

Vysoká škola III
suchá jehla, 41, 5 x 32, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno UD, 22/300, datováno 1947
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  21:55:00
Číslo položky: 4393
Poslední dražitel: 4805

Vodník
barevná litografie, 31, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 442/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  21:50:00
Číslo položky: 4392
Poslední dražitel: 4928

Píseň léta
olej na plátně, 70 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  21:40:00
Číslo položky: 4199
Poslední dražitel: 5482

Rybník v Kvasinách
olej na kartonu, 31 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  21:35:00
Číslo položky: 4389
Poslední dražitel: 5590

Svratecký kostel
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4386
Poslední dražitel: 5589

Čertovka
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 31 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  21:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »