« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 4431
Poslední dražitel: 4523

Nesignováno

olej plátno na kartonu, 40 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  20:05:00
Číslo položky: 4430
Poslední dražitel: 5336

Karas Karel (1892 - 1969)

Houby
olej na papíře, 28 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  20:00:00
Číslo položky: 3863
Poslední dražitel: 5288

Pohled na Prahu
olej na plátně, 85 x 122 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  22:00:00
Číslo položky: 4420
Poslední dražitel: 5591

Postava v krajině
kvaš na papíře, 10, 5 x 15 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  21:50:00
Číslo položky: 4428
Poslední dražitel: 5169

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Ve dvoře
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4423
Poslední dražitel: 5598

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 76, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  21:30:00
Číslo položky: 4425
Poslední dražitel: 4754

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 34, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  21:25:00
Číslo položky: 4424
Poslední dražitel: 4694

Karas Karel (1892 - 1969)

Partie u rybníka
olej na kartonu, 34, 5 x 49, 5 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  21:15:00
Číslo položky: 4413
Poslední dražitel: 4419

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 83 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:50:00
Číslo položky: 4414
Poslední dražitel: 4824

Valter Karel (1909 - 2006)

Podzim na Táborsku
kombinovaná technika na papíře, 42 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2011  20:45:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »