« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Číslo položky: 4338
Poslední dražitel: 5371

olej na kartonu, 35, 5 x 43, 5 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2011  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9