Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 4379
Poslední dražitel: 5381

Tůň
tempera, kvaš na papíře, 44 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  20:55:00
Číslo položky: 4384
Poslední dražitel: 4377

Na bramborách
olej na kartonu, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  20:50:00
Číslo položky: 4380
Poslední dražitel: 4463

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Valašská zvonica
pastel na kartonu, 34, 5 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  20:45:00
Číslo položky: 4383
Poslední dražitel: 5525

Kozák Václav (1889 - 1969)

V parku
olej na kartonu, 58 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4382
Poslední dražitel: 4972

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Praha
olej plátno na kartonu, 32 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  20:40:00
Číslo položky: 4381
Poslední dražitel: 5565

Venkovská chalupa
olej na překližce, 60 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  20:35:00
Číslo položky: 4378
Poslední dražitel: 4718

Karas Karel (1892 - 1969)

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  20:20:00
Číslo položky: 4377
Poslední dražitel: 5562

Chalupa
akvarel na papíře, 20, 5 x 30 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  20:15:00
Číslo položky: 4376
Poslední dražitel: 4716

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  20:10:00
Číslo položky: 4374
Poslední dražitel: 4715

Karas Karel (1892 - 1969)

U řeky
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2011  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »