9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 4333
Poslední dražitel: 4090

Na pastvě
olej na kartonu, 32 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  21:35:00
Číslo položky: 4324
Poslední dražitel: 5563

Portrét v čase
lept, suchá jehla, 16, 5 x 33 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  21:10:00
Číslo položky: 4349
Poslední dražitel: 5171

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4345
Poslední dražitel: 5010

Čermák František

Děvčátko s panenkou
olej na kartonu, 80 x 68 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  21:00:00
Číslo položky: 4437
Poslední dražitel: 5603

Nečitelně signováno

Zlatá ulička
kombinovaná technika na kartonu, 29, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  20:40:00
Číslo položky: 4435
Poslední dražitel: 5212

olej na kartonu, 23, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  20:35:00
Číslo položky: 4436
Poslední dražitel: 5466

Starý most přes Střelecký ostrov
kvaš na papíře, 11 x 24 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 105 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 4434
Poslední dražitel: 5629

Bakulin

olej na dřevě, 26, 5 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  20:30:00
Číslo položky: 4166
Poslední dražitel: 5502

olej na překližce, 51 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  20:20:00
Číslo položky: 4432
Poslední dražitel: 5338

Karas Karel (1892 - 1969)

olej plátno na kartonu, 16, 5 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2011  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »