Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 3962
Poslední dražitel: 3973

Letní krajina s topoly
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  21:45:00
Číslo položky: 3820
Poslední dražitel: 4621

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Podzimní růže bílé
olej na plátně, 35 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1971, přiloženo osvědčení o původu originálu
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  21:40:00
Číslo položky: 3845
Poslední dražitel: 4576

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  21:35:00
Číslo položky: 3999
Poslední dražitel: 4965

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Chalupa u vody
olej na kartonu, 38 x 34 cm, rámováno, rám mírně a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3768
Poslední dražitel: 4827

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Lesní potok
olej na plátně, 76 x 97 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3824
Poslední dražitel: 4622

Žlutý hořec
olej na plátně, 46 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, přiloženo osvědčení o původu originálu
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  21:20:00
Číslo položky: 3998
Poslední dražitel: 4708

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Koroptve
olej na překližce, 45 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  21:00:00
Číslo položky: 3997
Poslední dražitel: 5101

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na plátně, 88 x 105, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  20:55:00
Číslo položky: 3996
Poslední dražitel: 4706

Bažant
olej na překližce, 49 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, překližka poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  20:50:00
Číslo položky: 3992
Poslední dražitel: 4704

Zátiší s mrtvým zajícem a bažantem
olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2010  20:40:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE