9 300 000 Kč

Číslo položky: 15508
Poslední dražitel: 14879

Parabola No. 4
černobílá litografie, 76 x 54 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, papír v místě pasparty mírně natržen, signováno tužkou PD, datováno 2000, 49/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:10:00
Číslo položky: 15532
Poslední dražitel: 14588

Strnad Josef (1889 - 1952)

Pomlázka
olej na kartonu, 52 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15671
Poslední dražitel: 12735

Kándl Lukáš (* 1944)

Hlavy
olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15678
Poslední dražitel: 14690

Cimbura Emil (* 1922)

Podivný kraj z cyklu Návraty
olejová tempera na sololitu, 77 x 56 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 2003, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15572
Poslední dražitel: 14617

Německý ohař
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:05:00
Číslo položky: 15515
Poslední dražitel: 14576

Pulkert Mojmír (* 1956)

Žena temnoty
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, perfektní stav, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:00:00
Číslo položky: 15558
Poslední dražitel: 15259

Kupka František (1871 - 1957)

Bez názvu
tužka na papíře, 15 x 20 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15570
Poslední dražitel: 14615

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Čert a mužík
akvarel na papíře, 17, 5 x 10 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století, v roce 1932 vystavováno v Praze
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15588
Poslední dražitel: 13713

Koledníci
barevná litografie, 29 x 17 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15676
Poslední dražitel: 14689

Cimbura Emil (* 1922)

Přístav
olejová tempera na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1958, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč