9 300 000 Kč

Číslo položky: 15643
Poslední dražitel: 15318

Monogram J. L.

Baletka
kombinovaná technika na papíře, 38, 5 x 26, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:55:00
Číslo položky: 15722
Poslední dražitel: 15966

Holý Miloslav (1926 - 1998)

olej na plátně, 85 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15751
Poslední dražitel: 15049

Hudeček František (1909 - 1990)

barevná litografie, 39, 5 x 29, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 71/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15785
Poslední dražitel: 15982

Břízky
olej na kartonu, 37 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba v dolní části poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15793
Poslední dražitel: 16015

Jirků Boris (* 1955)

Zátiší s houslemi
akryl na sololitu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba velmi mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2000, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 29 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15505
Poslední dražitel: 15222

Život
černobílá litografie, 56 x 73 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno tužkou PD, datováno 2006, 51/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:50:00
Číslo položky: 15587
Poslední dražitel: 15279

Poutník
olej na kartonu, 90 x 65 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2020, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, v roce 2020 vystaveno na Pražském hradě
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:45:00
Číslo položky: 15641
Poslední dražitel: 13619

Krajina u Kameniček
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15798
Poslední dražitel: 15962

Vrzal Bohumil (1940 - 2014)

Na jih od Brna
tempera + kombinovaná technika na kartonu, 30 x 30 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15697
Poslední dražitel: 13445

Hostinec
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2022  21:40:00